Alfabetyczny spis wszystkich uczestników WT-Kowary 1974-2019
Participant •  Teilnehmerliste 

Lp. Nazwisko, imię, Rok uczestnictwa
(Rok) - gościnnie
Miasto (Kraj) pochodzenia LINK
1. Aftanas Jujka Maria 1981, 1982, 1985 - 1987, 1989, 1990 Gdańsk (Polska) link
2. Altman Lia 1995 - 1999, 2002 Moskwa (Rosja) link
3. Alova Irina 1995 St.Petersburg (Rosja) link
4. Andryszczak Ewa Maria 1975 - 1981, 1985 - 1987 Warszawa (Polska) link
5. Antoszewska-Moneta Małgorzata 1997, 1999 Łódź (Polska) link
6. Argasińska-Łozińska Barbara 1996 - 1999 Gdynia (Polska) link
7. Arska - Perepłyś Krystyna 1992 - 1994, 2015 - 2018 Warszawa (Polska) link
8. Axelsson Hanne 1988, 1989 Holte (Dania) link
9. Banachowicz Andrzej 1996 Poznań (Polska) link
10. Barborowicz Anna 1980 Toruń (Polska) link
11. Bartosz - Mazuś Ewa 2019 Zakopane (Polska) link
12 Basiewicz Barbara 2003 - 2006, 2009, 2012 - 2018 Warszawa (Polska) link
13. Bednarczuk Anna 1980 Poznań (Polska) link
14. Benn Aleksandra 1996 - 2000 Tarnów (Polska) link
15. Bergel Ewa 1994 - 1996, 1998 Bielsko - Biała (Polska) link
16. Białas - Terakowska Teresa 1981 Kraków (Polska) link
17. Białowolska Maria 1974 - 1991, 1995 - 1999, 2006, 2007 Wrocław (Polska) link
18. Bibrowicz-Sikorska Aleksandra 1996 - 2011, 2013 Gdynia (Polska) link
19. Bielecko-Woźniczko Barbara 2018 Warszawa (Polska) link
20. Blochwitz Andrea 1996 Görlitz (Niemcy) link
21. Błaszczyk-Zych Adriana 1997, 1998, 2000 Łódź (Polska) link
22. Błotko - Kiszka Maria 1994, 1995 Chełm Śl. (Polska) link
23. Boduszyńska- Bąk Anna 1979, 1980, 1982 Poznań (Polska) link
24 Bogucka Maria (+1995) 1974 - 1990 Wrocław (Polska) link
25 Boretska Nadia 1995 - 1997 Khmelnytski (Ukraina) link
26 Borisch Helga 2003 Magdeburg (Niemcy) link
27 Borowska Liliana 2011 Wrocław (Polska) link
28 Borsovska-Nemcova Anna 1996 - 1998 Svidnik  link
29 Boruch-Czyż Katarzyna 1991 Żywiec (Polska) link
30 Boselowa Marta 1989 Bratyslawa (Słowacja) link
31 Brylewska Grażyna 1987, 1990 Kraków (Polska) link
32 Buchalik-Drzyzga Agata (+2013) 1977, 1979 - 1996, 1998 - 2001 Zielona Góra (Polska) link
33 Buczek-Śledzińska Małgorzata 1989, 1990, 1992 - 1995, 2000 - 2003, 2011, 2012, 2014, 2018, 2019 Kraków (Polska) link
34 Buczkowska Anna 1990, 1991, 1993, 1995, 1998, 1999 Konstancin (Polska) link
35 Budlewska Jadwiga 1981 - 1987, 1990 Pabianice (Polska) link
36 Burak Sofia (+2016) 2002, 2004, 2005, 2013, 2014 Lwów (Ukraina) link
37 Burgielska Bożena 1974 - 2014 Kowary (Polska) link
38 Burgielski Bartosz 2009 - 2019 Kowary (Polska) link
39 Chaban-Zwirynska Krystyna 2005 Lwów (Ukraina) link
40 Chojnacka Maria Teresa 1988, 1989, 1991, 1992 1994-99, 2002-2019 Warszawa (Polska) link
41 Chtarkman Aron 2002 Moskwa (Rosja) link
42 Clement von Rehekampf Uta 1978 Schwebisch Hall (Niemcy) link
43 Cygan Włodzimierz 1987. 1988 Łódź (Polska) link
44 Czajkowska Hanna 1994, 1996 Warszawa (Polska) link
45 Czapska Grażyna 1979 Lublin (Polska) link
46 Czarnocka Krystyna 1990, 1991, 1994 Warszawa (Polska) link
47 Czuma-Stangiewicz Hanna 1984 Kraków (Polska) link
48 Dalecki Ireneusz 1998, 1999 Łódź (Polska) link
49 Damborska Eva 1978, 1988, 1994, 1998-2015, 2017, 2018 Ostrawa (Czechy) link
50 Davydowa Alla 1995 St.Petersburg (Rosja) link
51 Decker Susanne 1987 Dresden (Niemcy) link
52 Dejnega Michał 1993 - 1996, 1999 Stanisławów (Ukraina) link
53 Dietrich-Kuzak Katarzyna 2019 Bielkso-Biała (Polska) link
54 Dittmar Gudrun 1995, 1996 Kaltennordheim (Niemcy) link
55 Dmowska-Sawczuk Elżbieta 2005, 2006, 2008 - 2010 Łódź (Polska) link
56 Dokter Jan (+2001) 1994 CE Den Helder (Holandia) link
57 Domańska Alina 1985 Sobótka (Polska) link
58 Domańska Emilia 1980, 1982 - 1984, 1986, 1989 Lipki W. (Polska) link
59 Drobacha Aleksandr 1997 - 2000 Kishinau (Mołdawia) link
60 Dürr Tabea 1999, 2000 Göteborg (Szwecja) link
61 Dyrda- Kortyka Krystyna 1975 - 1996, 1998, 1999, 2003, 2004 Wrocław (Polska) link
62 Dubowik Wiktoria 2009 Lwów (Ukraina) link
63 Fisiak Bożena 1995 Zgierz (Polska) link
64 Flisek Małgorzata 1997, 1998 Kraków (Polska) link
65 Flöe Birgitte 1990, 1992 Langeskov (Dania) link
66 Frymark-Błaszczyk Kazimiera 1979-1981, '83, '84, '87, '89, '91-'94, '00, '01 Łódź (Polska) link
67 Giros (Hiras) Aleksandra 2018, 2019 Kobyla (Białoruś)   link
68 Gisges-Dalecka Aleksandra  2011 Szczecin (Polska) link 
69 Gnauck Kristine 1991 - 1994 Suhl (Niemcy) link
70 Godlewska Zofia 1974 - 1981 Wrocław (Polska) link
71 Godszling (Fleran) Agnieszka 2007 - 2017, 2019 Działoszyn (Polska) link
72 Goebel Anna 1996 Poznań (Polska) link
73 Gostylla-Pachucka Maria 1974, 1975 - 1981, 1983 - 1989 Poznań (Polska) link
74 Górska Krystyna 2003, 2004 Łódź (Polska) link
75 Gram Lis 1986 Egaa (Dania) link
76 Gregers Viebeke 1989, 1990, 1992 Praesto (Dania) link
77 Gryt Alojzy 1993 Wrocław (Polska) link
78 Hager Ritta 1979, 1981, 1984 Budapest (Węgry) link
79 Hammarberg Pirke 1977 Forsa (Finlandia) link
80 Hammer Kristine 1990 Halle (Niemcy) link
81 Hans Norbert 1987, 1989 Pabianice (Polska) link
82 Hartung Cordula 1993 - 1996 Meiningen (Niemcy) link
83 Havekost Herman 1988 Dresden (Niemcy) link
84 Havekost Steffi 1988 Dresden (Niemcy) link
85 Hendrykowska Krystyna 2015 Ząbkowice Śląskie (Polska) link
86 Herisz Aleksandra 1996 - 1999 Bytom (Polska) link
87 Herpich Hanns 1991 - 1994, 1996, 1998-99 (2001-02),2003, 2005, 2007 - 2009, 2012-2014 Nürnberg (Niemcy) link
88 Herrmann Regina 2008 Dresden (Niemcy)   link
89 Huml Irena  (+2014) 1990, 1991, 1995, 1996, 2004 - 2010 Warszawa (Polska) link
90 Iablotchkina Irina 1995 St.Petersburg (Rosja) link
91 Ilaszczuk Agnieszka 2017 Katowice (Polska) link
92 Ivaniv Irina 2017, 2018 Lwów (Ukraina) link
93 Ivanishyn Mariya 2007 (2008) Lwów (Ukraina) link
94 Jadczuk-BogomazowaTania 1997 - 2000 Łutsk (Ukraina) link
95 Jakubczyk Agnieszka 2019 Dublin (Irlandia) link
96 Jakubów Jerzy (2015), 2018 Kowary (Polska) link
97 Jarosiewicz-Olesiak Jadwiga 1984 - 1986 Poznań (Polska) link
98 Jaskółka Wojciech 1985, 1986, 1989 Kraków (Polska) link
99 Jatkiewicz Krystyna 2006-2008, 2015 Podkowa Leśna (Polska) link
100 Jaworska-Thomas Danuta 1998 - 2006, 2008 Warszawa (Polska) link
101 Jotejko Jadwiga 1988 Poznań (Polska) link
102 Jełowicka Maria 2005, 2007-2015 Warszawa (Polska) link
103 Jesariew Krystyna 2010 Wałbrzych (Polska) link
104 Juszkiewicz-Klimowa Paulina 2010 - 2014 Chludowo (Polska) link
105 Kabacińska-Banaszkiewicz Anna 2004 - 2006 Warszawa (Polska) link
106 Kaluga Bożena 1986 Łódź (Polska) link
107 Kamińska Ewa Irena 2013-2016 Warszawa (Polska) link
108 Karcher Monika 2002 Fayence (Francja) link
109 Kautz Kristine 1995 Gladrow (Niemcy) link
110 Kilimov Wolodymyr 2011, 2012-2014 Lwów (Ukraina) link
111 Kill-Kentel Renata 1991 - 1996 Wrocław (Polska) link
112 Klein Valerie 1992 Strasburg (Francja) link
113 Klieboldt Ulrike Barbara 2003 - 2005 Mulda (Niemcy) link
114 Kobak-Pisowacka Anna (+ 2003) 1994 - 2002 Zręcin (Polska) link
115 Kociołek Kazimierz (+2018) 2007 Wrocław (Polska) link
116 Kociołek Zuzanna 1974 - 1990, 2007, 2008, 2018, 2019 Wrocław (Polska) link
117 Kolesnikova Irina 2002 Moskwa (Rosja)| link
118 Kołaczkowska Urszula 1982, 1987 - 2002 Zakopane (Polska) link
119 Konijn Nelleke 1994 CE Helder (Holandia) link
120 Kopeć Agnieszka 2005 - 2007 Wrocław (Polska) link
121 Komorowska Małgorzata 2002 Kraków (Polska) link
122 Kossowski Marek 1988, 1990 - 1994 Nowy Targ (Polska) link
123 Kostrzewa Monika Izabela 2010 Kalisz (Polska) link
124 Kowalewska Dobrosława 1982, 1987, 1992 - 1994 Łódź (Polska) link
125 Kowalewski Bogusław 1982, 1985, 1987, 1993, 1994 Łódź (Polska) link
126 Kowalska Danuta 1986, 1987 Kraków (Polska) link
127 Kozicka Helena 2010 Warszawa (Polska) link
128 Königs Ruth 1977   link
129 Król Martyna 2017  Siemianowice Śląskie (Polska) link
130 Kruchinina Marina 2002 Moskwa (Rosja) link
131 Krysiak-Sulimierska Maria 1974 - 1982 Bydgoszcz (Polska) link
132 Krzymuska-Stokowska Joanna 1985 - 1988, 1990 - 1993, 1995, 1996 Warszawa (Polska) link
133 Krzywicka-Wójcik Barbara 1974 - 1977 Szczecin (Polska) link
134 Kuzio-Bilska Bożena 2017  Łódź (Polska) link
135 Lackorzyńska-Sienkiewicz Agnieszka (+1991) 1975 - 1990 Wrocław (Polska) link
136 Lamm Elisabet 1995 Vanersborg (Szwecja) link
137 Laptchik Nina 1995 Kiev (Ukraina) link
138 Lepszy Maria 1987 Gliwice (Polska) link
139 Leśkiewicz-Zgieb Jadwiga (+2019.11.23) 1978 - 1989, 1991, 1992, 2007-2018 Wrocław (Polska) link
140 Levittox-Świderska Barbara
(+2019)
1986, 1990 Warszawa (Polska) link
141 Lewandowska Irena 1989 Łódź (Polska) link
142 Lindkvist Lis 1987, 1988 Iyderup (Dania) link
143 Lis Paula 2011 Kalisz (Polska) link
144 Lis-Lachowicz Katarzyna 2018, 2019 Warszawa (Polska) link
145 Lindner Monika 2002 - 2010, 2012, 2013 Kirchheim (Niemcy) link
146 Lohn-Zając Joanna 2006 - 2009, 2012-2016 Warszaw (Polska) link
147 Lytvyn Oxana 2007 Kołomyja (Ukraina) link
148 Łętowska Kazimiera 1974 - 1979, 2006, 2007, 2014 Legnica (Polska) link
149 Łukasiewicz Zygmunt 1992-2004, 2017 Łódź (Polska) link
150 Łukiewska Ewa 1996-2004, 2013-2016 (2017) Gdańsk (Polska) link
151 Makaś Marcin (2010-2015) Szczepanów (Polska) link
152 Malinowska-Krakowczyk Grażyna 1975, 1977, 1978, 1980, 1985 - 1987 Pszczyna (Polska) link
153 Mańczak Aleksandra (1985) 1997 Łódź (Polska) link
154 Mańko Sylwia 2005 Tykocin (Polska) link
155 Mariańska Barbara 1980 (USA) link
156 Martin Zbigniew + 1994 1978 Jelenia Góra (Polska) link
157 Maximova Natalia 1997, 1998 Donetsk (Ukraina) link
158 Maydanets Olena 1995, 1996 Kiev (Ukraina)  link
159 Meinl Gesina 1986 Dresden (Niemcy) link
160 Merian Ralf 1995 Windeck (Niemcy) link
161 Michulec Józef  1987 Łódź (Polska) link
162 Mieszkowska-Dalecka Krystyna 1979 Warszawa (Polska) link
163 Miknić Jaśminka 1987 Kostrewa (Słowenia) link
164 Miskowets Tatiana 1996 - 1998, 2005 Kiev (Ukraina) link
165 Motylski Janusz 1997 - 2008 Karpacz (Polska) link
166 Müller Rolf 1987, 1988 Halle (Niemcy) link
167 Nachajska-Brożek Barbara 1996 - 2017 Bielsko-Biała (Polska) link
168 Navin Reine 1976 Kalmar (Szwecja) link
169 Nemchenko Olga 2006, 2007 Kalisz (Polska-(Kazachstan) link
170 Niemenlehto Ulla-Maija 1995 Hornan (Finlandia) link
171 Nowaczyk Karolina 2016 Czerwonak (Polska) link
172 Okupniak-Chmielewska Urszula 1986, 1987 Poznań (Polska) link
173 Olchawa Krystyna 1996 - 1999 Miechów (Polska) link
174 Olczyk  Kocikowa Anna 1983 - 1985, 1989 Łódź (Polska) lunk
175 Owidzka Joanna 1983, 1987, 1988, 1993 - 1999, 2001-2005, 2013, 2015 - 2019 Warszawa (Polska) link
176 Pajorska Katarzyna 2019 Wrocław (Polska)
177 Pander Gesa 2006 Amsterdam (Holandia) link
178 Parkitna Agnieszka 2008 Warszawa (Polska) link
179 Pasynkiewicz Joanna 2018, 2019 Warszawa (Polska)
180 Paszkowska Katarzyna 1994, 1995 Poznań (Polska) link
181 Pechenjuk Tamila 2005, 2006 Lwów (Ukraina) link
182 Pellegrin Margerita 1984, 1987 Dresden (Niemcy) link
183 Pischtschan Charlotte Ute 2004, 2005 Bautzen (Niemcy) link
184 Piontek Natalia 1981, 1983, 1985 - 1987, 1989 Sopot (Polska) link
185 Piwowarska Monika 1981, 1983, 1984, 1986 Warszawa (Polska) link
186 Piss Ewa (2002-2004 - praktykant) 2005-2015 Wrocław (Polska) link
187 Popielarz Joanna 2008, 2009 Trzemeszno (Polska) link
188 Popławski Stefan 1985, 1986 Poznań (Polska) link
189 Popowa Anna 1999 - 2001, 2003, 2004 Łuck (Ukraina) link
190 Poprawa Barbara 1978 Wrocław (Polska) link
191 Poheler Ingrid 1991 München (Niemcy) link
192 Poradowska-Werszler Ewa Maria 1974 - 2019 Wrocław (Polska) link
193 Preiser Klara 1980 Budapest (Węgry) link
194 Puławska Hanna 1992 - 2006 Warszawa (Polska) link
195 Rafa-Słowik Wiktoria (+1990) 1984, 1985 Wrocław (Polska) link
196 Reuter-Eck Inge 1989 Rottenburg (Niemcy) link
197 Rębisz-Werszler Honorata 2000 - 2019 Wrocław (Polska) link
198 Rinck Sigrun 1985, 1986 Dippoldiswalde (Niemcy) link
199 Rosiek-Buszko Ewa 1994 - 2000 Katowice (Polska) link
200 Ruseć Heda 1985, 1986 Varażdin (Chorwacja) link
201 Rybak Adriana 2016, 2017 Lwów (Ukraina) link
202 Rynarzewska Małgorzata 2016 Poznań (Polska) link
203 Sabel Christine 1992 - 1994 Burgengenfeld (Niemcy) link
204 Sadej Krystyna 2018, 2019 Naven Ontario (Kanada) link
205 Sak Dorota 2005, 2006 Łódź (Polska) link
206 Sakhro Yaroslav 2007 Kołomyja (Ukraina) link
207 Sasiuk Iwona 1986 Kraków (Polska) link
208 Schubert Anita 2002, 2003 Neddemin (Niemcy) link
209 Schulze Annerose 1981, 1984 Radebeul (Niemcy) link
210 Seidel Gertraude (+2011) 1983, 84, 87, 89, 2000 (2002), 2003, 2005 - 2009 Dresden (Niemcy) link
211 Shulha Zenovija 2008, 2012-2015 Lwów (Ukraina) link
212 Siewiercowa Galina 1996 (Białoruś) link
213 Simic Zoran 1991 Zagreb (Chorwacja) link
214 Siuto Krzysztof 1992 - 1994, 1998 Łódź (Polska) link
215 Skopińska Helena (+2003) 1996 - 2002 Poznań (Polska) link
216 Skyttla Gumilla 1976 Kalmar (Szwecja) link
217 Špicer Gordana 1987, 1991 Zagreb (Chorwacja) link
218 Stępak Jędrzej 1990, 1991 (1997) Poznań (Polska) link
219 Stojanowić Zagorka 1986 Zagreb (Chorwacja) link
220 Sucha Bela (+1980) 1977 Praha (Czechy) link
221 Suwara Marta 2011 Kalisz (Polska) link
222 Szczawińska Hanna 1978 Kraków (Polska) link
223 Szczurek Ewa 1987   link
224 Szostak-Gąsienica Marta 1985, 1986 Zakopane (Polska) link
225 Szpindor-Wituszyńska Maria 1991 Gdynia (Polska) link
226 Sztyka Marta 2010 Pleszew (Polska) link
227 Szulc Maria 2006 Kalisz (Polska) link
228 Szuster Zofia 1976, 1978, 1980, 1986 Jelenia Góra (Polska) link
229 Szuszkiewicz-Spryszak Teresa 1994 - 1999, 2001 - 2013, 2015 - 2019 Janowice (Polska) link
230 Szydłowska Teresa 1975, 1977 Gdynia (Polska) link
231 Szwaja Adela 1999 Warszawa (Polska) link
232 Święcka Katarzyna 1981, 1983, 1984 Dee Why NSW (Australia) link
233 Taranek Dorota 1992 - 1995, 1997 - 2004 (2017) Łódź (Polska) link
234 Tegsell Hjördis 2000, 2001 Helsingborg (Szwecja) link
235 Teslenko-Ponomarenko Ludmyla 2008 Lwów (Ukraina) link
236 Toeplitz-Kaczmarek Barbara Teresa 1988, 1992 - 1994 Warszawa (Polska) link
237 Tokar Ivanna 1999 - 2001 Lwów (Ukraina) link
238 Tokar Marta (+ 23.11.2018) 2002, 2006 - 2008, 2011, 2012, 2014 Lwów (Ukraina) link
239 Tokarska Małgorzata 1996 - 1998 Kraków (Polska) link
240 Töpfer Bärbel 1985 Dresden  (Niemcy) link
241 Trzeszczkowski Stanisław 1991 - 1994 Warszawa (Polska) link
242 Ugurlu Aydyn 2008, 2009, 2013 Istambuł (Turcja) link
243 Ugurlu Senem 2013 Istambuł (Turcja) link
244 Valkama Maija 1977 Tampere (Finlandia) link
245 Vodopivec-Borkowsky Eugen 1986, 1987 Rijeka (Chorwacja) link
246 Wacholz Barbara 1977 Dippoldiswalde (Niemcy) link
247 Wald Annerose 1992 Sindelfingen (Niemcy) link
248 Wdowczyk Jolanta 2012 - 2019 Kalisz (Polska) link
249 Werblicka Zofia 2018, 2019 Wrocław (Polska) link
250 Werszler Artur (2017)  Wrocław (Polska) link
251 Werszler Rafał (1993 - 2004) 2005 - 2019 Wrocław (Polska) link
252 Wieczorek Robert 2017 - 2019 Wrocław (Polska) link
253 Wojdała-Markowska Hanna 2016 Kalisz (Polska) link
254 Wolfrum Barbara 1999, 2000 Lauf (Niemcy) link
255 Wolniak Mateusz 2018 Bukowska (Polska) link
256 Wrońska Dorota 2016 Legionowo (Polska) link
257 Wróblewska-Markiewicz
Małgorzata
2011 - 2019 Łódź (Polska) link
258 Wysocka Zofia 1975 Wrocław (Polska) link
259 Wyszogrodzka Małgorzata 1988, 1989, 1995, 2004 - 2006 Łódź (Polska) lunk
260 Zaychenko Sofiya 2010 - 2014 Lwów (Ukraina) link
261 Zaniewicka-Goliszewska Anna 1982 - 1984, 1988, 1994 - 1999, 2001, 06, 07 Warszawa (Polska) link
262 Zaniewicka Jadwiga 1979 Warszawa (Polska link
263 Zaremba Henryka 1978, 1984, 1985, 1987 Gorzów Wklp. (Polska) link
264 Zawało Irena 1988 Grodno (Białoruś) link
265 Zdep-Łukasiewicz Bogusława 1978, 1979, 1981 - 1991, 1995 Wrocław (Polska) link
266 Zinner Lucyna 1996, 1997, 1999 Poznań (Polska) link
267 Ziemińska-Pawlak Lidia 2000, 2005 Radom (Polska) link
268 Zubczenko Galina 1998 - 2005, 2007 Lwów (Ukraina) link
269 Zych Kondrad 1985 - 1987 Łódź (Polska) link
270 Żbik-Nierubiec Henryka 1979, 1984, 1990 Gorzów Wklp. (Polska) link
271 Żmudzka Mieczysława (+1993) 1979 - 1983 Poznań (Polska) link
272 Żywicka Hanna 1996 - 1998, 2002-2004, 2010 Katowice (Polska) link


Praktykanci 

Lp. Nazwisko, imię, Rok uczestnictwa
    
Miasto (Kraj)
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.

Bogoczek Stefania 
Cichy Joanna 
Kopeć
Agnieszka 
Lubicka Maria 
Piss Ewa 
Strzelichowska Zasada Barbara
Jaszcz Iwona

 

 

2000-2004 (2005 - 2012 - uczestnik)


Wrocław

Wrocław
Wrocław

Gościnnie 

Lp. Nazwisko, imię, (rok) - gościnnie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
34.
36.
37.
38.
39.

40.
41.
42.
43.
Burgielski Jan (mąż Bożenny Burgielskiej) (1974-2019)
Kubica Bilska Małgorzata
(Dyr. BWA, Bielsko- Biała) (2002)
Czernow Zofia (posłanka na sejm RP) (2012-2019)
Dziedzic Stanisław
(Dyr. Fabryki Dywanów 1972-1980)
Godszling Tomasz (mąż Agnieszki Godszling) (2009-2017, 2019)
Górecki
Mirosław (Burmistrz Miasta Kowary)
Herpich Herta (żona Hannsa Herpicha)
Jesinowicz-Nguyen Anna
(artysta plastyk) (2012 - wystawa w GT na Jatkach, Wrocław)
Jędrzejewski Michał Prof.
(artysta plastyk)
Kędzia Andrzej
(Dom Kultury Centrum, Kamienna Góra)
Kortyka Stanisław R. Prof. (artysta plastyk, mąż Krystyny Dyrdy Kortyki)
Kowalska Barbara
(rękodzieło koronkarskie)
Kowalska Bożena Dr. (1994)
Lindner.
(mąż Moniki Lindner)
Przygodzka Renata
(Dyrektor BWA, Wrocław) (1994)
Maas Eugen
Maas Erika
Mańkowska Ewa (Dyrektor Muzeum Rzemiosła w Krośnie) (2002)
Maurer Ushi
(plastyk)
Młodecka Alicja
(Dyrektor BWA Wałbrzych)
Nestorowicz Tadeusz
(Dyrektor Wydziału Kultury – Wrocław)  (1985)
Ogonowska Małgorzata
(
Dyrektor Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze 2019)
Oko Marcin
(Dyr. Muzeum Włók. w Łodzi) (2013)
Połomski (dyr. Fabryki Dywanów Kowary)
Roksa Kazimierz (Dyrektor Wydziału Kultury)
Shulga Igor
(mąż Zenii Shulgii z Ukrainy) (2013)
Skoczylas-Stadnik Barbara 
(Dyrektor Muzeum Tkactwa w Kamiennej Górze 2008-2018) (2008-2018)
Stoń Zenon Ks.
(Proboszcz w Karpaczu)
Szadkowska Maria (krytyk sztuki)
Werszler Jerzy
(artysta plastyk, mąż Ewy Marii Poradowskiej Werszler) 
Werszler Krzysztof (syn Honoraty i Rafała Werszler) (2014)
Werszler Artur
(syn Honoraty i Rafała Werszler) (2014)
Wielebińska Danuta (Wicewojewoda wrocławski)  (1985)
Wojciech Chaban
(operator kamery)
Wróblewska Danuta
(krytyk sztuki) (1995)
Zakrzewska Elżbieta
(posłanka na sejm RP) (2012-2014)
(Burmistrz Miasta Kowary od 2018)
Zaychenko Oleksander
(ojciec Sofiji Zaychenko z Ukrainy) (2013, 2014)

Zawiła Gabriela
(Kier. Muzeum Karkonoskiego, Szklarska – Poręba) (2002 -2016) 
                            (Dyrektor Muzeum Tkactwa Dolnośląskiego w Kamiennej Górze) (2004 - 2007)
                            (Dyrektor Muzeum w Jeleniej Górze) (od 2008 - 2019)
Martina ... M.. Dom Pod Jesionem, Trutnov, Czechy (2015)
Zawisza Norbert (Dyr. Muzeum Włók. w Łodzi) (2001)
Zawiła Marcin
(Prezydent Miasta Jelenia Góra) (2013)
Zawisza Norbert (Dyr. Muzeum Włók. w Łodzi) (2001)